Спілка рибалок Васильківська Стугна

Громадська органiзацiя. Ласкаво просимо!

Навігація сайту: САЙТ
Субота, 19 січ. 2019
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

Про засновників сайту Васильківська Стугна

e-mail Друк

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАСНОВНИКІВ САЙТУ ВАСИЛЬКІВ-СТУГНАПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАСНОВНИКІВ САЙТУ ВАСИЛЬКІВ-СТУГНА. ПРО ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ, ЩО СТАВЛЯТЬ ПЕРЕД СОБОЮ ЗАСНОВНИКИ ЕЛЕКТРОННОГО ЗАСОБУ МАСОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ.


04.10.2011р  Васильківський міськвиконком прийняв рішення  зареєструвати Спілку рибалок ,,Васильківська Стугна”, яку заснували 158 громадян.
19.10.2011р   Спілка рибалок ,,Васильківська Стугна”,  отримала державну реєстрацію.
З 06.12.2011р Спілка рибалок ,,Васильківська Стугна” обліковується Державним комітетом статистики.
17.01.2012р Спілка рибалок ,,Васильківська Стугна” відкрила свій р/р в банківській установі ,,ОТП-банк” в м. Василькові.
На кінець січня 2012р Спілка рибалок мала інформацію про своїх потенційних членів, що внесли кошти на розбудову Організації, в кількості більш ніж 210 осіб. Хто вони? Ми впевнені, що це рибалки нашого міста  та району, що погодилися з реаліями нашого життя, що зрозуміли, що ніхто, окрім нас, не здійснить інвестування в порядок і в чистоту  зони відпочинку нашого міста. Звісно ці громадяни достойні поваги за таку позицію. Ці громадяни вирішили захистити р. Стугну від браконьєрства та забруднення побутовими відходами її берегів та плеса.  Ці громадяни домовилися вкинути зарибок в річку, яку вважають своєю, щоб мати можливість не за 50-100 гривень в день рибалити, як це існує в будь-якому місці здійснення рибальства, а мати іншу можливість і за інші кошти рибалити в зоні, де вони відпочивають. Ці громадяни, написавши свій Статут, спланували і бажають мати партнером в справі, що вони започаткували, Васильківську міську владу.
Що реально зробили ці громадяни, яким ми виказуємо свою шану за мету, яку вони поставили собі, коли погодилися заснувати свою Спілку рибалок.
Рибалки, захисники довкілля, почали з того, що вирішили укріпити шлюзи р. Стугни, - і це виконали.
Встановили дошки об’яв для розповсюдження інформації про себе, про ту свою діяльність, що планують здійснювати разом з мешканцями міста та встановили знак, - р. СТУГНА.
Потім вкинули в р. Стугну 300 кілограмів  зарибку.
Активісти Спілки забетонували місця для збирання сміття, де встановили контейнери для вивезення цього сміття, встановили по периметру першого водоймища урни для збирання сміття, але які чомусь нищаться.  Постає питання, хто це робить, і задля чого? Поки що немає відповіді на це запитання.
Але це варварство не зупинило членів Спілки і вони вирішили привести в порядок пляж міста. Вони спочатку вичистили міський пляж від побутового сміття, потім екскаватором прибрали бруд з прибережної зони і завезли на очищене місце річковий пісок. Завезли перші 80 тон пляжного піску.
І зупинилися, в продовженні розпочатої справи. Тому, що скінчилися кошти  для фінансування наступних 200 тон.  Зараз це задоволення вартує немалих коштів.
Спілка запланувала і здійснить вирізку старих дерев та підріже і омолодить інші, що потребують підрізання по периметру двох водоймищ.
А який же вклад в цю справу Васильківської міської влади?
Влада міста знає про нашу роботу і про те, що виконано, про наші плани на майбутнє, але повідомляє, що коштів на завезення річкового піску у неї немає. Як і на інші роботи, за які взялася Спілка.
За таких обставин постає питання нашої впливовості в започаткованій справі. Тому громада рибалок повинна визначатися з нашим місцем в започаткованій справі. З нашим статусом в справі наведення порядку на р. Стугні.  В цьому питанні не може бути невизначеності. Ми спільно повинні окреслити  межі відповідальності та впливу Спілки рибалок та Васильківської міської влади. І кожному виконати свої зобов’язання. Відповідь за місцевою владою, за місцевим самоврядуванням, куди ми звернулися.  
За цих обставин рибалки міста звертаються до наших свідомих та патріотичних громадян з пропозицією приєднання до нашої справи, задля наведення порядку на р. Стугні. Ми звертаємося до тих, кого втомила довга історія безладдя в природоохоронній зоні р. Стугни, кого втомило розкидане сміття, що не прибирається, хто бажає зарибити р. Стугну і отримати задоволення від відпочинку з вудкою чи спінінгом. Якщо ви дозріли до розуміння своєї відповідальності за спільну справу, - звертайтеся до нас, в магазин ,,Сом”, що знаходиться по вул. Володимирській,  біля зупинки Корунд.
Можливо ми в такий спосіб, спільними зусиллями, здійснимо нашу першу справу по впорядкуванню та успішному функціонуванню території міста, що є зоною відпочинку всього міста. Ця зона відпочинку повинна належати всім нам.
Ми повідомляємо і сподіваємося на те, що цей, нами заснований сайт, стане засобом взаємного обміну думками та планами про майбутнє всього регіону р. Стугни та річок, що її наповнюють. Ми сподіваємося, що можливо більшість мешканців міста приєднаються до нашої ініціативи, і в такий спосіб подумають про майбутнє зони відпочинку для всього міста, оскільки місто відпочиває і скоріш за все, буде відпочивати в єдиному місці, що зосталося для відпочинку для всіх нас.
Принаймні ті, хто створив наш колектив, розуміють цю реалію.
Все, що буде напрацьовано нашими спільними зусиллями, ті рішеннями, що ми хотіли б, щоб були реалізованими, ми будемо направляти до місцевих органів самоврядування, до контролюючих органів держави. Ми самостійно, як самодостатнє об’єднання  громадян, будемо проводити через відповідні органи державної влади те, що необхідно для нашого регіону, для всіх нас.
Наші пропозиції, рекомендації та наші вимоги повинні бути обов’язково сформульованими,  оприлюдненими для обговорення, напрацьованими, і в подальшому, повинні нами бути запропонованими для реалізації, як місцевим органам самоврядування, від яких залежить основний масив прийняття рішень, так і обласному рівню прийняття відповідних рішень.
Повідомляємо, що ми вже звернулися з наступним відповідним листом до Васильківської міської Ради, до керівництва міста, з своїми пропозиціями, на які чекаємо відповіді. І обов’язково  поінформуємо Вас про рух цієї нашої заяви та про прийняті рішення міською владою.
Інформуємо, що з першою серйозною і вагомою пропозицією ми звернулися до міської влади ще 01.11.2011р.
За такого розвитку подій, ми вважаємо, що за поставленої мети, для наших обговорень і напрацювань,  найкращим засобом в реалізації того, що ми бажаємо досягти, - є створення електронного засобу спілкувань в мережі, сайту для створення живого діалогу з членами Організації.
Це буду засіб діалогу та спілкувань з всіма мешканцями нашого міста.
Ми плануємо, що це буду засіб повідомлення всій громаді про наші дії та про дії міської влади, від якої ми залежні, в реалізації нашої мети. Спільно ми все зробимо. Ми також покладаємо надію, що створений і працюючий сайт стане найкращим засобом в досягненні поставленої нами мети. Ми вважаємо, і наполягаємо на цьому, що ця мета є безумовно досяжною, за умови нашої згуртованості.
Правління Спілки рибалок ,,Васильківська стугна”

СТАТИСТИКА САЙТУ

badge-soon
  • ОС : Linux w
  • PHP : 5.2.17
  • MySQL : 5.6.27-75.0-log
  • Час : 18:48
  • Кешування : Виключено
  • GZIP : Виключено

ХТО НА САЙТІ

На даний момент 105 гостей на сайті