Спілка рибалок Васильківська Стугна

Громадська органiзацiя. Ласкаво просимо!

Навігація сайту: САЙТ » НОВИНИ » Рибу краще ловити у прозорій воді
Субота, 19 січ. 2019
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Рибу краще ловити у прозорій воді

e-mail Друк
Гуртом, виявляється, легко не лише батька бити, а й робити якусь спільну справу, адже коли група однодумців береться за діло, можна не мати сумніву щодо вдалого його завершення.

Лише три місяці тому в нашому місті з’явилася Спілка рибалок «Васильківська Стугна», проте добрих справ за дев’яносто днів зроблено чимало. Судіть самі, 142 члени громадської організації з власної ініціативи закупили триста кілограмів якісного, здорового малька риби вагою 150-300 грамів (щоб щукам та окуням були не по зубах).

На зариблення таким чином Стугни витратили 5600 гривень, причому гроші взяли виключно зі своїх членських внесків (кожен бажаючий сплачує за вступ до Спілки п’ятдесят гривень, а потім щомісяця не менше десятьох). Домовилися з керівництвом риборозплідника про закупівлю подібної кількості малька у березні-квітні. Будь-хто, як і раніше, рибалитиме на Стугні без якихось обмежень, боротимуться члени Спілки лише з тими нечистими на руку рибалками, які використовуватимуть електролови й сітки, тобто — з браконьєрами. Починаючи з весни щовечора виходитимуть на чергування разом із правоохоронцями й слідкуватимуть за дотриманням порядку на річці.

Вирішили рибалки привести до пуття й міський пляж, що неабияк популярний серед містян у літні спекотні місяці. Задля цього найняли екскаватор та вантажівку і очистили дно від півметрового нашарування мулу, непотребу і небезпечного скла. Надали належного вигляду й пляжу — прибрали й вирівняли територію. Зараз шукають можливість закупити значну кількість кубометрів чистого річкового піску, яким устелять і дно, і пляж. Щоб було куди відпочивальникам викинути сміття, на набережній (навпроти приміщення колишнього ВЗХ) стоятимуть два контейнери й, крім того, десять стаціонарних урн у формі кошика з мішком усередині. Такі урни побачив в одній із телепередач голова Спілки рибалок «Васильківська Стугна» А.А.Панібрат. Тож тепер Анатолій Андрійович з однодумцями їх і виготовляє. Урни стоятимуть біля лавок, можливо, саме завдяки їм чистота повернеться на річку, а елементарні правила культури — до людей. Керівництво КП «УЖКГ» (І.В.Ларін та В.В.Гурєєв) регулярно надаватимуть транспорт для вивезення сміття.

Цими днями члени Спілки рибалок узялися ремонтувати шлюзи, вірніше — за допомогою зварювального апарата заварять небезпечні місця над шлюзом, які утворилися внаслідок викрадення частини металевої огорожі.

Не щодня таланить спілкуватися з такими безкорисливими людьми, що  згуртувалися задля доброї справи, результатами якої користуватимемося всі ми, й усі разом пишатимемося приємною прохолодою, взірцевою чистотою і неповторною красою нашої рідної річки.

Редактор: Станіслав Яценко

Цей матеріал на сайті Васильківської Міської Ради - РИБУ КРАЩЕ ЛОВИТИ У ПРОЗОРІЙ ВОДІ

СТАТИСТИКА САЙТУ

badge-soon
  • ОС : Linux w
  • PHP : 5.2.17
  • MySQL : 5.6.27-75.0-log
  • Час : 18:10
  • Кешування : Виключено
  • GZIP : Виключено

ХТО НА САЙТІ

На даний момент 42 гостей на сайті