Спілка рибалок Васильківська Стугна

Громадська органiзацiя. Ласкаво просимо!

Навігація сайту: САЙТ » НОВИНИ » Чисті водойми – Здорова нація
Субота, 19 січ. 2019
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Чисті водойми – Здорова нація

e-mail Друк
МБФ «Україно! Я за тебе!» ВБФ «Громада Рибалок України» Мережа ресторанів японської кухні «Сушия» Рибний комплекс ПАТ «Забір’я»

Шановні колеги, друзі та всі ті, хто не байдужий до екологічних проблем нашої країни.
Благодійні фонди  «Україно! Я за тебе!» «Громада Рибалок України» та мережа ресторанів японської кухні  «Сушия» запрошують Вас приєднатися до проекту  «Чисті водойми – Здорова нація», в рамках якої відбудуться 5 масових запусків риби в водойми Києва та річку Дніпро. Перше зариблення відбудеться цієї суботи о 11-00 озеро Позняки, вул. Драгоманова 31, біля метро Позняки.
Ідея проекту дуже проста: кожен з нас мож е помітити як останнім часом якість води в річках та озерах різко погіршилася. Щоліта відбувається цвітіння води, вона покриваються водоростями, набуває зеленого кольору, має неприємний запах та стає небезпечною. З часом малі водойми заболочуються та перетворюються на болота.
Рятувати водойми можна природним чином – шляхом впуску до них риби, яка живиться цими водоростями та фільтрує воду, що цвіте. Це білий амур та білий товстолобик. Саме ці риби будуть запущені в озера Києва.
Крім цього в рамках проекту планується відновлення популяції аборигенних видів риб, що завжди жили в Дніпрі (сом, щука, судак, лящ, лінь, плотва). Всього ж відбудеться 5 прилюдних запусків риби в озера Києва та річку Дніпро.
ДЕ І КОЛИ?
7 квітня об 11:00 – Озеро Позняки (ст.м.«Позняки», вул. Драгоманова, 31)
21 квітня об 11:00 – Озеро Тельбин (вул.Березняківська, 30А)
28 квітня об 11:00 – Райдужне озеро (вул.Райдужна, 21)
5 травня об 11:00 – Русанівський канал (вул.Ентузіастів, 21)
12 травня об 11:00 – р. Дніпро (Оболонська набережна, 18Б)
Приходьте самі, зі своїми друзями, дітьми, сім’єю та запустіть свою рибку в водойми нашого славного міста. Зробіть нашу країну кращою.
Найближчий запуск риби відбудеться цієї суботи о 11-00 озеро Позняки, вул. Драгоманова 31, біля метро Позняки.
Проект став можливим в першу чергу за підтримки ресторанів японської кухні Сушия, так що твій візит до Сушия – це не тільки добра страва, а ще й ДОБРА СПРАВА
Акція погоджена з відповідними держорганами і відбувається поза політикою та релігією. Організатори: МБФ «Україно! Я за тебе!», ВБФ «Громада Рибалок України», мережа ресторанів японської кухні «Сушия». За підтримки: Держекоінспекції, Київдержрибоохорони, КП «ПЛЕСО», Київзеленбуду.
Окрема подяка рибному комплексу ПАТ «Забір’я».
З повагою, Голова правління
МБФ «Україно! Я за тебе!»
Олексій Мушак
З повагою, Голова правління
ВБФ «Громада Рибалок України»
Андрій Неліпа

СТАТИСТИКА САЙТУ

badge-soon
  • ОС : Linux w
  • PHP : 5.2.17
  • MySQL : 5.6.27-75.0-log
  • Час : 18:50
  • Кешування : Виключено
  • GZIP : Виключено

ХТО НА САЙТІ

На даний момент 110 гостей на сайті