Спілка рибалок Васильківська Стугна

Громадська органiзацiя. Ласкаво просимо!

Навігація сайту: САЙТ » ДАРГ » Новини Держрибагенства » Щодо розробки методики обліку обсягів реалізації риби, виловленої у внутрішніх водоймах
Субота, 19 січ. 2019
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Щодо розробки методики обліку обсягів реалізації риби, виловленої у внутрішніх водоймах

e-mail Друк

Назва статтіВідповідно до абзацу 26 статті 9 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів" з метою запровадження спеціальної форми звітності для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, які здійснюють виробництво рибопосадкового матеріалу та товарної риби в умовах аквакультури, та отримання повної, всебічної й об’єктивної інформації щодо обсягів виробництва аквакультури підготовлено та погоджено проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження форми звітності № 1А-риба "Виробництво продукції аквакультури за 20__р." (річна) та Інструкції щодо її заповнення".

Проекти форми звітності № 1А-риба "Виробництво продукції аквакультури за 20__р." (річна) та інструкції щодо її заповнення(далі – звіт) розглянуто та схвалено 27.10.2011р. на спільному засіданні Комісії з питань удосконалення методології та звітної документації та Комісії з питань захисту конфіденційної статистичної інформації Державної служби статистики України.

Проект наказу буде погоджений з Державною службою статистики України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та направлений на правову експертизу до Міністерства юстиції України.

Прийняття та введення в дію значеного проекту наказу дасть можливість створення цілісної системи організації та контролю результативних показників виробництва продукції аквакультури.

А також, дозволить покращити державний нагляд у сфері виробництва та використання продукції аквакультури, забезпечить реалізацію державної політики щодо ефективного розвитку аквакультури, яка є складовою частиною державної аграрної та соціально-економічної політики, спрямованої на збільшення обсягів виробництва корисної біологічної рибопродукції.

СТАТИСТИКА САЙТУ

badge-soon
  • ОС : Linux w
  • PHP : 5.2.17
  • MySQL : 5.6.27-75.0-log
  • Час : 18:42
  • Кешування : Виключено
  • GZIP : Виключено

ХТО НА САЙТІ

На даний момент 97 гостей на сайті