Спілка рибалок Васильківська Стугна

Громадська органiзацiя. Ласкаво просимо!

Навігація сайту: САЙТ » ДАРГ » Новини Держрибагенства » У Запоріжжі стартує місячник з розчищення дна Каховського водосховища
Субота, 19 січ. 2019
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У Запоріжжі стартує місячник з розчищення дна Каховського водосховища

e-mail Друк

Назва статті16 листопада в Головному управлінні Держрибоохорони в Запорізькій області пройшов брифінг, на якому керівництвом Держрибоохорони було оголошено початок місячника з очищення дна Каховського водосховища від старих сіток та побутового сміття.

По-вихідним, починаючи з 19 листопада обласні відомства Держрибоохорони, екології, МНС та волонтери Запорізької федерації підводного спорту, дайвінгу та рибальства будуть прибирати дно акваторії від забороненої зони ДніпроГЕС до плавневої частини Каховського водосховища включно. Особливу увагу буде приділено нерестовищам. За словами виконуючого обов’язки начальника Держрибоохорони області Валерія Ольховського, - підготовка до весняно-літнього нерестового періоду 2012 року починається вже сьогодні.

 - Крім загального покращення екології водойм, ми прагнемо максимально поліпшити традиційні нерестовища для аборигенних видів риб. У листопаді закінчуються заходи з зариблення Каховського та Дніпровського водосховищ. Тепер прийшов час зробити комфортними місця проживання риби. Пізньої осені органіка у водоймах осідає на дно, тому чиста вода дозволяє максимально ефективно провести рибоохоронні заходи, - прокоментував Валерій Ольховський.

На кожного учасника проекту покладені певні зобов'язання. Так, Держрибоохорона надасть теплохід «Аскольд» і водолазний бот «Налим». Вони стануть своєрідними плавбазами для нирців. Чистити водойми будуть волонтери Запорізької федерації підводного спорту, дайвінгу та рибальства спільно з водолазами Головного управління МНС України в Запорізькій області. Крім цього, представники МНС простежать за безпекою проведених заходів. Співробітники екоінспекції Запорізької області наведуть порядок на прибережних ділянках і вирішать питання перевезення та утилізації сміття.

Нагадаємо, що в жовтні Держрибоохорона та Федерація підводного спорту і підводної діяльності України провели суботник по розчистці зимувальних ям на Каховському водосховищі в районі села Канівське. Підводні зйомки показали, що на деяких ділянках водосховища накопичилося багато старих сіток, до яких продовжує потрапляти і гинути риба. Тому керівники Держрибоохорони в Запорізькій області виступили з ініціативою об'єднати зусилля державних відомств і громадських організацій для відновлення екології водойм.

СТАТИСТИКА САЙТУ

badge-soon
  • ОС : Linux w
  • PHP : 5.2.17
  • MySQL : 5.6.27-75.0-log
  • Час : 18:42
  • Кешування : Виключено
  • GZIP : Виключено

ХТО НА САЙТІ

На даний момент 96 гостей на сайті